CENNIK

MASAŻE / FIZJOTERAPIA

MASAŻ

1x

(25min/50min)

5x

(25min/50min)

10x

(25min/50min)

sportowy 50zł / 70zł 45zł / 65zł 40zł / 55zł
Masaż standardowo o większej sile i intensywności dostosowany do indywidualnej reaktywności osoby i uwzględniający charakter uprawianej przez nią dyscypliny sportu lub aktywności fizycznej. Celem masażu jest zapobieganie objawom patologicznym, które mogą powstać w wyniku dużych przeciążeń występujących w sporcie wyczynowym bądź amatorskim. Masaż sportowy spełnia następujące funkcje: rozgrzewającą (przygotowanie do treningu czy zawodów), regeneracyjną (przyspieszenie powrotu organizmu po dużym wysiłku do stanu wyjściowego) i leczniczą (wspomaganie leczenia urazów powstałych podczas treningu lub zawodów).
leczniczy 50zł / 70zł 45zł / 65zł 40zł / 55zł
Najpopularniejsza forma masażu polecana osobom z problemem spiętych i bolesnych mięśni. Dzięki zróżnicowanym technikom masażu dochodzi do przyspieszenia krążenia krwi, poprawy metabolizmu i odżywienia tkanek oraz wywołania korzystnych dla organizmu reakcji odruchowych w różnych narządach ciała. W rezultacie uzyskujemy złagodzenie bólu, przyspieszenie regeneracji organizmu, zwiększenie elastyczności oraz sprężystości mięśni.
klasyczny 50 / 70zł 45zł / 65zł 40zł / 55zł
relaksacyjny – / 70zł – / 65zł – / 55zł
Harmonijne, spokojne i delikatne techniki tego masażu gwarantują maksymalne odprężenie, dają poczucie bezpieczeństwa, uwolnienie od stresu, złego nastroju i napięcia mięśniowego. Polecany w szczególności osobom przemęczonym, zestresowanym oraz po długotrwałym wysiłku fizycznym i psychicznym.
krio/lodem 50zł / – 45zł / – 40zł / –
liftingujący twarzy – / 70zł
Masaż liftingujący twarzy to nieinwazyjna terapia kosmetyczna, która spowalnia proces starzenia się, wygładza zmarszczki i daje efekt naturalnego podniesienia skóry twarzy (lifting). Masaż ten poprawia sprężystość mięśni i skóry. Wykonywany jest w celu wygładzenia zmarszczek, poprawy krążenia krwi i limfy oraz usunięcia napięć wywołanych stresem lub zmęczeniem.
manualny drenaż limfatyczny 50zł / 70zł 45zł / 65zł 45zł / 65zł
Drenaż limfatyczny to spokojny i delikatny masaż o działaniu stymulującym i usprawniającym przepływ limfy. Zabieg ten zmniejsza między innymi: zastoje limfatyczne, opuchliznę nóg i obrzęki. Dodatkowo pomagaja zapobiec powiększaniu cellulitu oraz wspomagaja proces odchudzania. Poprzez poprawę krążenia krwi, pomaga odprowadzać nadmiar wody z tkanek. Drenaż limfatyczny wpływa na usprawnienie przepływu chłonki, likwidację obrzęków zastoinowych, zapalnych, onkotycznych, usprawnienie transportu wody i soli mineralnych oraz procesów immunologicznych. W naszych gabinetach stosujemy drenaż limfatyczny manualny.

FIZJOTERAPIA

1x 5x 10x
indywidualna terapia / 50min 70zł 65 zł

KINESIOTAPING GRATIS!

55 zł

KINESIOTAPING GRATIS!

kinesiotaping 30zł
Zabieg polegający na oklejaniu ciała specjalnymi taśmami techniką zależną od postawionego celu terapii. Aplikacje wspierają naturalne procesy samo leczenia organizmu poprzez: poprawę funkcji mięśni i stawów, normalizację napięcia mięśni, aktywację układu limfatycznego oraz poprawę mikrokrążenia. Oferują poprawę w zakresie ruchów i niwelowanie bólu przy kontuzjach i schorzeniach (np. bolesności barku, kolana, kręgosłupa). Zalety kinesiotapingu zostały docenione w medycynie sportowej, gdzie często okleja się sportowców grających z niewyleczonymi kontuzjami. Znajdują też zastosowanie w rehabilitacji po urazach, poprzez działanie sensoryczne ułatwiają uzyskanie szybszych wyników fizjoterapii.

KĄPIELE SAUNOWE

SAUNA

1x 4x 8x
sauna IR / podczerwona / 60min 20 zł 18 zł 16 zł
sauna fińska / 60min 20 zł 18 zł 16 zł

SAUNA – DODATKOWE OPCJE

weź koleżankę

(DRUGA OSOBA -50%)

10 zł
sauny na wyłączność

(OBIE SAUNY, MAX 4 OSOBY)

70 zł
babski wieczór

(OBIE SAUNY, MAX 4 OSOBY)

(+DZBAN ŚWIEŻEGO SOKU, WODA, MASAŻ RELAKSACYJNY W PRZERWACH, MASAŻ DODATKOWO PŁATNY 20zł/os)

80zł

MODELOWANIE SYLWETKI

SPM MASAŻ PODCIŚNIENIOWY

SPM to nowoczesna metoda ujędrniania, wyszczuplania i modelowania ciała. Masaż urządzeniem SPM poprawia napięcie skóry, stymuluje przepływ limfy, zwiększa proces spalania tłuszczu w komór­kach, oczyszcza i wzmacnia tkankę podskórną.Zasada działania polega na zasysaniu skóry do wnętrza szklanych aplikatorów. Uniesione w ten sposób komórki są rozciągane, a to pozwala na lepszą penetrację tlenu przez błony cytoplazmatyczne. Efektem tego oddziaływania jest sty­mulacja unaczynienia oraz przyśpieszenie procesów przemiany materii. Do­chodzi do mobilizacji depozytów tłuszczu, zwiększenia przepuszczalności błon komórkowych i ułatwienia odprowadzenia produktów przemiany materii do układu limfatycznego i ich wydalania. 1x 5x 10x
brzuch 85zł 75zł 60zł
uda, pośladki 110zł 100zł 90zł
brzuch, uda, pośladki 150zł 135zł 125zł
twarz 110zł 110zł 85zł
twarz, szyja, dekold 140zł 125zł 120zł
ramiona 80zł 70zł 60zł
biust 90zł 80zł 70zł

BODY WRAPPING

 Zabiegi z wykorzystaniem żelu AROMA DERM stanowią prostą i zarazem bardzo efektywną metodę wspomagającą walkę z cellulitem, nadwagą czy otyłością. Sekret jej skuteczności leży w wysoce skoncentrowanych substancjach czynnych żelu. Kompilacja substancji czynnych pozostaje niezmienna we wszystkich fazach terapii, natomiast z kolejnymi zabiegami zwiększa się ich stężenie. 35 olejków eterycznych stanowiących substancje czynne pomaga osiągnąć fantastyczne, długoterminowe rezultaty. Efektem zabiegów jest widocznie gładsza i jędrniejsza skóra jak i natychmiastowe zmniejszenie obwodów talii, bioder czy ud. 1x 5x 10x
brzuch 80zł 70zł 65zł
uda, pośladki 90zł 80zł 75zł
brzuch, uda, pośladki 110zł 95zł 85zł

OKŁADY GUAM – ALGI MORSKIE

Okłady z naturalnego koncentratu błotnego Fanghi d’Alga GUAM, które łączą w sobie aż 4 terapie wyszczuplające i lecznicze: algoterapię, aromaterapię, zabiegi peloidowe i body wrapping. Dzięki połączeniu tych metod w jednym zabiegu osiągnięta została niebywała wprost skuteczność w redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. 1x 5x 10x
brzuch 80zł 75zł 65zł
uda, pośladki 110zł 95zł 80zł
brzuch, uda, pośladki 130zł 115zł 95zł

OKŁAD BOROWINOWY

Zawijanie ciała z użyciem gorącego, naturalnego torfu leczniczego. Zabieg ten redukuje cellulit, wyszczupla i liftinguje, zmniejsza obwód partii ciała poddanych kuracji, napina i ujędrnia skórę. Borowina aktywizuje eliminację tkanki tłuszczowej oraz reguluje procesy metaboliczne, dzięki czemu wygładza nierówności, przywraca pożądaną gęstość skóry i zmniejsza objawy cellulitu. Okład z borowiny ułatwia eliminację toksyn, zmniejsza obrzęki, nawilża i regeneruje skórę.
Zabieg zakończony jest wmasowaniem lotionu z emulsją borowinową.
1x 5x 10x
częściowy 45zł 40zł 35zł
całościowy 80zł 75zł 65zł

IPIM – INDYWIDUALNY PAKIET INTENSYWNEGO MODELOWANIA ( 10x ZABIEG MODELUJĄCY+ 5x SAUNA)

 Seria 10 zabiegów modelujących dobranych indywidualnie do Twoich potrzeb. Nasze fizjoterapeutki pomogą dobrać najefektywniejsze u danej osoby metody w zależności od partii ciała, celów, wieku i preferencji.
IPIM można wykonywać na: brzuch, uda i pośladki oraz ramiona.W skład IPIM mogą wchodzić: SPM Digital, Body Wrapping, Okłady Guam, Okłady Borowinowe, dodatkowo w niektórych przypadkach wykonujemy masaż lodem lub drenaż limfatyczny. W celu zwiększenia intensywności zalecamy skorzystanie z sauny, którą dostajesz w ramach pakietu dostajesz gratis (5 wejść).
brzuch 600zł
uda, pośladki 900zł
brzuch, uda, pośladki 1250zł
ramiona 480zł

INNE ZABIEGI NA CIAŁO

peeling 65zł
maska 50zł
maska + sauna 60zł
maska + peeling 100zł

PAKIETY SPA

GOTOWE PAKIETY ZABIEGÓW

 

 

pakiet twarz / 1h

(MASAŻ LIFTINGUJĄCY TWARZY + MASECZKA)

80zł (70zł w karnecie 5x)
Zaczynamy od masażu liftingującego twarzy – żegnaj zmęczenie, żegnajcie zmarszczki. Dzięki specjalnym olejkom, które są stosowane podczas zabiegu, ujędrnimy i odżywimy Twoją skórę. Następnie pozostaje relax z idealnie dobraną dla Ciebie maseczką.
pakiet oczyszczenie / 1,5h

(SAUNA + PEELING)

75zł
Wizyta rozpoczyna się od kąpieli saunowej – fińskiej lub infrared, która pozwoli na eliminację z organizmu toksyn i innych zbędnych produktów przemiany materii. Następnie czeka na Ciebie zabieg peelingu całego ciała, w celu usunięcia obumarłego naskórka i zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Ten pakiet stanowi detox dla Twojego ciała i pozwoli na przywrócenie w pełni oczyszczonej cery, która będzie jędrniejsza i delikatniejsza.
pakiet relax / 1,5h

(SAUNA + MASAŻ 40MIN)

65zł (55zł w karnecie 5x)
Idealny pakiet po ciężkim tygodniu, ponieważ kto w dzisiejszych czasach nie potrzebuje chociaż chwili relaksu? Podczas tej wizyty czeka Cię 30-minutowy masaż relaksacyjny, który rozładuje stres i pozwoli na regeneracje sił. Po tak przyjemnym zabiegu kontynuujesz swój wypoczynek podczas ciepłej kąpieli saunowej – fińskiej lub infrared, przy spokojnej i kojącej muzyce. ;
pakiet oczyszczająco – ujędrniający / 1,5h

(SAUNA + GUMA BPU)

150zł (130zł w karnecie 5x)
pakiet zimowy / 1,5h

(MASAŻ RELAKSACYJNY 40MIN + OKŁAD BOROWINOWY 50MIN) 

120zł (100zł w karnecie 5x)
Wizyta rozpoczyna się od przyjemnego masażu ciepłymi olejkami, to czas na relaks i wypoczynek. Po tej przyjemności czeka Cię jeszcze bardziej rozgrzewający całościowy okład z borowiny. Wiadomo nie od dziś, że zawijanie ciała z użyciem tego naturalnego torfu poprawia kondycję naszego ciała – ujędrnia skórę, redukuje cellulit a także eliminuje toksyny. Podczas chłodnych zimowych dni pozwól sobie na regenerację i odrobinę ciepła. Jeśli to dla Ciebie za mało, opcjonalnie możesz dobrać saunę – fińską lub infrared, po tej kąpieli na pewno się rozgrzejesz!
pakiet sportowy / 2h

(MASAŻ 30MIN + MASAŻ KRIO + SAUNA IR)

90zł (75zł w karnecie 5x)
Czasem nasze mięśnie same proszą o pomoc w regeneracji, dlatego potrzebny im masaż sportowy – intensywny i mocny, ale dopasowany do problemu. Wykonywany dodatkowo masaż krio pomoże poprawić mikrokrążenie i pozbyć się tzn. “zakwasów”. Następnie pozostaje jedynie skorzystać z relaksu w saunie fińskiej lub infrared. Kiedy dolega Ci jakaś kontuzja, możesz również dobrać do pakietu zabieg kinesiotapingu – kolorowe plastry, które są bardzo doceniane wśród sportowców. Pakiet głównie kierowany do bardzo aktywnych oraz sporotwców.
pakiet maksymalne ujędrnianie / 2,5h

(SPM BPU + MASAŻ KRIO + SAUNA IR)

180zł (155zł w karnecie 5x)
Na ratunek dla naszego brzucha! Słyszałyście o SPM DIGITAL? Niezwykle skuteczny zabieg modelujący i antycellulitowy. Niektóre z Pań efekty widzą już po pierwszej wizycie. Aby połączyć wszystko co najskuteczniejsze, razem z SPM proponujemy klasyczny lód – masaż krio, który doskonale ujędrnia skórę. W celu dopełnienia pakietu brakuje jedynie relaxu w saunie infrared, która jeszcze bardziej spotęguje rezultat antycellulitowy. Z naszego doświadczenia wiemy, że takie połączenie potrafi poradzić sobie z niejedną niechcianą “pomarańczową skórką”. Kąpiel saunowa nie musi być wykonywana w dniu zabiegu.
pakiet day-spa / 2,5h

(MASAŻ 30MIN + OKŁAD BOROWINOWY + MASAŻ TWARZY + SAUNA)

160zł
Podaruj sobie lub bliskim odrobinę przyjemności. Rozpoczynamy odprężająco, czyli od masażu relaksacyjnego. Teraz pora na nawilżenie, odnowę i trochę ciepła, czyli okład borowinowy. Zawijanie ciała tym sposobem ma działanie lecznicze i regenerujące. Podczas tego zabiegu równocześnie wykonywany jest masa liftingujący twarzy specjalnymi olejkami. Nasza twarz również zasługuje na chwilę uwagi. Na sam koniec czeka już tylko kąpiel w saunie fińskiej lub infrared, zadecyduj sama, którą wolisz. Pakiet idealny jako prezent dla każdej z Pań.
pakiet regenerujący-odżywczy dłonie / 1h

(KĄPIEL Z SOLĄ DŁONI + PEELING + MASAŻ + BOROWINA + KREM)

 80zł
pakiet regenerujący-odżywczy stopy / 1h

(KĄPIEL Z SOLĄ STÓP + PEELING + MASAŻ + BOROWINA + KREM)

80zł

DIETETYKA

USŁUGI DIETETYCZNE

Program 123… 123zł / mc
Współpraca z dietetykiem pomoże Ci w ustaleniu zbilansowanego, zdrowego menu, unikając przy tym niedoborów pokarmowych, złego samopoczucia, osłabienia i głodu. Co więcej, gwarantuje wsparcie i troskę o utrzymanie odpowiedniego poziomu motywacji podczas kuracji. Program 123… to (minimum) 3-miesięczny program dietetyczny.
wizyta wprowadzająca 100zł
Pierwsza wizyta w gabinecie dietetycznym wiąże się z dokonaniem pomiarów wzrostu, masy ciała, obwodów oraz analizy składu poszczególnych komponentów ciała (tj. np.: tkanka tłuszczowa, zawartość wody i mięśni, tkanka tłuszczowa trzewna). Pomiary antropometryczne mogą zostać poszerzone zbadaniem wysokości ciśnienia tętniczego krwi. Przeprowadzony zostaje szczegółowy wywiad lekarski i żywieniowy, na podstawie, którego dokonuje się oceny sposobu odżywiania, wraz z udzieleniem informacji dotyczących modyfikacji diety i wprowadzenia trwałych zmian nawyków żywieniowych. Klient otrzymuje konkretne, zindywidualizowane w zależności od potrzeb, zalecenia odnośnie wyboru produktów zalecanych i przeciwwskazanych oraz ogólny instruktaż postępowania dietetycznego.
wizyta kontrolna 50zł
Kolejne konsultacje odbywają się, co 2-4 tygodnie, dzięki czemu sprawujemy systematyczną kontrolę progresu wzrostu lub redukcji masy ciała, konkretnych obwodów oraz składowych ciała. Ponadto dietetyk sprawdza poprawność aktualnego sposobu odżywiania klienta i wprowadza niezbędne korekty. Wspólnie omawiane są kwestie dotyczące ewentualnych odchyleń od diety i problemów, z którymi borykał się klient w trakcie jej stosowania. Jest to czas przeznaczony dla klienta, w którym może uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.
indywidualna dieta tygodniowa 70zł
Pierwsza wizyta prywatna trwa zazwyczaj około 90min, kolejne kontrolne około 60min. Pozwalają one na lepsze rozpoznanie i analizę problemu oraz przedstawienie dokładnych zaleceń dietetycznych wraz z wyszczególnieniem dotychczas popełnianych w tym zakresie uchyleń. W ramach bezpłatnej konsultacji z programu partnerskiego M+ dietetyk dysponuje czasem 45 minut przy pierwszym spotkaniu i 30 minut przy każdej następnej kontroli.