DIETETYKA

Nieskutecznie zmagasz się z nadmiernymi kilogramami? Lub z drugiej strony, próbujesz zwiększyć masę ciała? Nie masz pojęcia, jak powinien wyglądać Twój jadłospis? Wymagasz konkretnej diety dostosowanej do dysfunkcji organizmu lub treningów sportowych? Chcesz dowiedzieć się, czym jest zdrowa i zbilansowana dieta, jak zniwelować niedobory składników odżywczych, mineralnych i witamin? Potrzebujesz pomocy w nakierowaniu i wsparcia podczas kuracji odchudzającej?

Jeżeli udzieliłeś chociaż jednej pozytywnej odpowiedzi na powyższe pytania, zapraszamy serdecznie do naszego gabinetu dietetycznego. Oddaj się w ręce wykwalifikowanego specjalisty, który w profesjonalny sposób pozwoli Ci uporać się z błędnymi nawykami żywieniowymi.
Gabinet dietetyczny specjalizuje się w problemach związanych z dietetyką kliniczną i sportową.

Nie zwlekaj i nie pozwól długo czekać swoim marzeniom na ich realizację. Zapraszamy do wspólnego działania, którego celem będzie upragniona piękna sylwetka, zdrowie i przypływ energii.

Konsultacje dietetyczne

Pierwsza wizyta prywatna trwa zazwyczaj około 90min, kolejne kontrolne około 60min. Pozwalają one na lepsze rozpoznanie i analizę problemu oraz przedstawienie dokładnych zaleceń dietetycznych wraz z wyszczególnieniem dotychczas popełnianych w tym zakresie uchyleń.

W ramach bezpłatnej konsultacji z programu partnerskiego M+ dietetyk dysponuje czasem 45 minut przy pierwszym spotkaniu i 30 minut przy każdej następnej kontroli.

Pierwsza wizyta – jak to wygląda?

Pierwsza wizyta w gabinecie dietetycznym wiąże się z dokonaniem pomiarów wzrostu, masy ciała, obwodów oraz analizy składu poszczególnych komponentów ciała (tj. np.: tkanka tłuszczowa, zawartość wody i mięśni, tkanka tłuszczowa trzewna). Pomiary antropometryczne mogą zostać poszerzone zbadaniem wysokości ciśnienia tętniczego krwi. Przeprowadzony zostaje szczegółowy wywiad lekarski i żywieniowy, na podstawie, którego dokonuje się oceny sposobu odżywiania, wraz z udzieleniem informacji dotyczących modyfikacji diety i wprowadzenia trwałych zmian nawyków żywieniowych. Klient otrzymuje konkretne, zindywidualizowane w zależności od potrzeb, zalecenia odnośnie wyboru produktów zalecanych i przeciwwskazanych oraz ogólny instruktaż postępowania dietetycznego.

Wizyty kontrolne – jak to wygląda?

Kolejne konsultacje odbywają się, co 2-4 tygodnie, dzięki czemu sprawujemy systematyczną kontrolę progresu wzrostu lub redukcji masy ciała, konkretnych obwodów oraz składowych ciała. Ponadto dietetyk sprawdza poprawność aktualnego sposobu odżywiania klienta i wprowadza niezbędne korekty. Wspólnie omawiane są kwestie dotyczące ewentualnych odchyleń od diety i problemów, z którymi borykał się klient w trakcie jej stosowania. Jest to czas przeznaczony dla klienta, w którym może uzyskać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Program 123..

Współpraca z dietetykiem pomoże Ci w ustaleniu zbilansowanego, zdrowego menu, unikając przy tym niedoborów pokarmowych, złego samopoczucia, osłabienia i głodu. Co więcej, gwarantuje wsparcie i troskę o utrzymanie odpowiedniego poziomu motywacji podczas kuracji.

Program 123… to (minimum) 3-miesieczny program dietetyczny. Co otrzymujesz za 123zł/mc?

– wizyta wprowadzająca wraz z wywiadem i pomiarem składu ciała,
– koordynacja działań dietetycznych z aktywnością sportową,
– 5 wizyt konsultacyjnych w odstępie ok. 2-2,5tyg,
– stała kontrola wyników,
– pomoc w doborze suplementów,
– indywidualnie przygotowana dieta – 7dni,
– zniżka na serię 5 zabiegów modelujących -30%,