O NAS

BODY MED – gabinety modelowania sylwetki, masażu i fizjoterapii dla kobiet.

BODY MED to miejsce Pań, które chcą poprawić stan swojego zdrowia, skóry jak i całego organizmu. W naszych gabinetach wykonywane są tylko bezpieczne i sprawdzone zabiegi modelujące bazujące na naturalnych metodach i składnikach. Skupiamy się na całości organizmu podchodząc do każdej klientki indywidualnie, dlatego właśnie znajdziesz u nas zabiegi modelujące, fizjoterapię, sauny i porady dietetyczne, które razem połączone w jedną całość owocują pożądanymi efektami.

Nasz personel potrafi zdziałać cuda i zaradzić niejednemu problemowi a wszystko to dzięki indywidualnemu i holistycznemu podejściu do każdej z naszych Klientek.

Ela Ciężak – magister fizjoterapii, ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie. Wesoła, kreatywna i wiecznie uśmiechnięta, chętnie pomoże rozwiązać problemy lub wątpliwości dotyczące gabinetów BODYMED. Choć w przeszłości nie skłaniała się do aktywności fizycznej teraz nie potrafi usiedzieć na miejscu. Od kilku lat trenuje Pole Dance, co jeszcze bardziej przyczyniło się do chęci pogłębiania wiedzy w zakresie funkcjonowania ludzkiego ciała. W gabinetach BODYMED odpowiada za fizjoterapię(uroginekologiczną, kobiet w ciąży i po porodzie), masaże oraz modelowanie sylwetki. Na co dzień działa również w Modelarnii – prowadzi jedyne w Bielsku-Białej zajęcia z Treningu Dna Miednicy oraz w 28minut.pl – trener treningu EMS.

Kursy i szkolenia:

– Techniki osteopatyczne w ginekologii i położnictwie
– Trening EMS
– Mikrokinezyterapia
– Rehabilitacja sportowa
– Trener Treningu dna miednicy wg. koncepcji BEBO + warsztat pogłębiający wiedzę i praktykę
– Diagnostyka i leczenie zachowawcze wysiłkowego nietrzymania moczu
– Terapia manualna kobiet w ciąży
– Postępowanie w zespołach bolesnego miesiączkowania
– Endometrioza i chroniczny ból miednicy
– Manualne leczenie stanów ostrych
– Manualne techniki leczenia dyskopatii lędźwiowej w fazie ostrej
– Taping rehabilitacyjny
– Język migowy (poz.I)

 

Marta Rzeźniczak – magister fizjoterapii, ukończyła studia magisterskie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Pozytywna i zawsze radosna pomoże każdemu oraz chętnie posłuży radą. Od dzieciństwa związana ze sportem, najbliższe jej sercu to narciarstwo (od 19 lat) i siatkówkowa (od 11 lat). Przez ten czas zdobywała cenne doświadczenie zarówno z perspektywy pacjenta jak i sportowca. Marta pomaga również jako przewodnik w narciarstwie osób z niepełnosprawnościami – z dysfunkcjami narządu ruchu lub niewidomymi. W gabinetach BODYMED odpowiada za fizjoterapię, masaże oraz modelowanie sylwetki. Nie straszna jej manualna praca z pacjentkami, różnego rodzaju terapia a także przygotowanie motoryczne. Z racji własnego doświadczenia najbliższe jej pracy są przypadki ortopedyczne i sportowe.
Kursy i szkolenia:
– Manualne techniki leczenia dyskopatii lędźwiowej w fazie ostrej
– Taping rehabilitacyjny
– Endometrioza i chroniczny ból miednicy
– Manualne leczenie stanów ostrych
– Terapia manualna kobiet w ciąży.
– Zastosowanie laseroterapii wysokoenergetycznej w praktyce fizjoterapeutycznej

Bodymed Jolanta BielaJola Biela – magister dietetyki, ukończyła Śląski Uniwersytet Medyczny. Rozpoczęła i kontynuuje również przygotowanie pedagogiczne. Na co dzień dietetyk z dużym doświadczeniem i instruktor fitness z zamiłowania. Ciągle pogłębia swoja wiedzę na różnego rodzaju warsztatach, szkoleniach i kongresach. Do swojej pracy podchodzi z pełnym profesjonalizmem i patrzy całościowo na pacjenta. Jola zajmuje się nie tylko walką z nadwagą i niezdrowym odżywianiem, ale również z chorobami dietozależnymi, sportowcami i dziećmi.

W gabinetach BODYMED odpowiada za gabinet dietetyczny, wytrwale pomaga w walce ze zbędnymi kilogramami, zmianą nawyków jak i w dążeniu do poprawy stanu zdrowia nawet w bardzo zaawansowanych przypadkach.

pomoże każdemu oraz chętnie posłuży radą.

Kursy i szkolenia:

  • Alergia pokarmowa w praktyce dietetyka.
  • Vademecuum Dietetyki Klinicznej. Część I: Dieta w chorobach tarczycy, PCOS i insulinooporności według Evidence Based of Nutrition
  • Chemoprewencja i żywienie w terapii onkologicznej.
  • Diagnostyka laboratoryjna w pracy dietetyka.
  • Żywienie i suplementacja w kulturystyce i fitness.
  • Dietetyka i biochemia żywienia w sporcie.
  • Żywienie i suplementacja w sporcie
  • Dietocoaching – I i II stopnia, Żywienia w chorobach tarczycy oraz edukator w cukrzycy

Bodymed Monika Gazda

Monika Gazda – fizjoterapeutka, ukończyła studia licencjackie, ale już w trakcie ich trwania próbowała podejmować nowe wyzwania i pogłębiać swoją wiedzę. Dąży do wyznaczonych celów, aby ciągle poszerzać swoją wiedzę Monika od dawna związana jest z aktywnością fizyczną, szczególnie tą, którą można uprawiać na świeżym powietrzu – rolki, rower, żeglarstwo a także…paralotniarstwo! Wesoła, sympatyczna i otwarta dziewczyna.

Monika w naszych gabinetach zajmuje się masażem oraz wykonywaniem zabiegów modelujących.

Iza Staszkiewicz – w ekipie BODYMED jest najmłodsza stażem i wiekiem. Wesoła, zdecydowana i ambitna…już trakcie nauki trafiła do Nas pogłębiać nie tyko swoją wiedzę, ale i praktykę. Wszystkim życzymy takiego zdecydowania w takim wieku! Iza połączyła pracę z pasją – kocha masaż i chce z nim wiązać swoją przyszłość…trafiła w dziesiatkę i jest w tym dobra, a to przecież dopiero początek jej kariery! Na co dzień Iza dzielnie walczy na ostatniej prostej przed majowymi maturami – trzymamy kciuki za to i jej kontynuację nauki!

W gabinetach BODYMED odpowiada za masaże, zabiegi pielęgnacyjne oraz modelowanie ciała.