Młoda mama

Drogie mamy!

Pamiętajcie, że odpowiedni czas na rozpoczęcie aktywnych działań dążących do osiągnięcia pięknej sylwetki i dobrej formy to okres 6 tygodni po porodzie (zakończenie połogu). Zabiegi estetyczne stanowią pomoc do osiągnięcia smukłego, jędrnego i pięknego ciała i nie zastąpią ćwiczeń fizycznych ani zdrowej diety, które są kluczowe do osiągnięcia wymarzonych efektów. Dlatego działajmy wielowymiarowo – ćwiczmy, jedzmy zdrowo, wspomagajmy się zabiegami.

 

Jakie zabiegi?

SPM Digital + masaż lodem:

  • Masaż próżniowy powoduje intensywne przekrwienie, usunięcie nagromadzonych toksyn oraz rozbicie grudek tłuszczowych. Stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych odpowiedzialnych za jędrność i sprężystość skóry. Efekty zwiększa dodatkowo naturalny żel o działaniu ujędrniająco – antycellulitowym wykorzystany w trakcie zabiegu.
  • Masaż lodem powoduje naprzemienne zwężanie i rozszerzanie naczyń krwionośnych, zwiększa przemianę materii oraz wykazuje intensywne działanie ujędrniające, co zwiększa efektywność całego zabiegu.

Body Wrapping- Aroma Derm:

Wykorzystuje działanie naturalnych składników aktywnych w żelach i owijania ciała folią.  Składniki zawarte w żelu mocno penetrują skórę korzystając dodatkowo z efektu „sauny”. Skóra po zabiegu jest gładka, napięta, stymulowana do oczyszczania z toksyn.

Sauna IR:

Skóra całego ciała oczyszcza się z tłuszczu, łojotoku oraz martwych komórek. Po sesji w saunie skóra jest czyszczona, lepiej ukrwiona i gładsza. Organizm łatwiej przyswaja tlen, który poprawia ukrwienie i kolor skóry. Także całkowicie utworzone blizny na skórze, mogą być stopniowo zmiękczone. Dodatkowo u niektórych osób wspomaga proces laktacji oraz przeciwdziała zatykaniu kanalików mlecznych.

 

Co dają zabiegi?

Zabiegi wpływają m.in. na:

  • zmniejszenie cellulitu,
  • zwiększenie napięcia skóry,
  • zmniejszenie nadmiaru skóry po porodzie,
  • zmniejszenie obrzęków,
  • spłycenie rozstępów, stają się mniej widoczne,
  • oczyszczają organizm z toksyn,

 

Kiedy zacząć i jak często?

Zabiegi dobrane do Pakietu Młoda Mama są całkowicie bezpieczne i można je wykonywać już po 6 tygodniach od porodu i w okresie laktacji.
Pakiet składa się z 10 zabiegów, które dobieramy indywidualnie do potrzeb Mamy.(SPM lub BW, zazwyczaj na zamianę lub z przewagą jednego z nich, tak aby osiągnąć najlepsze efekty).

Zabiegi powinno wykonywać się 2-3x w tygodniu + sauna.

W trosce o powrót do formy sprzed ciąży, dedykujemy każdej mamie specjalnie zabiegi skrojone na miarę ich potrzeb. Pamiętajmy nigdy nie jest za późno na rozpoczęcie zabiegów!

 

Oto zdjęcia naszej świeżo upieczonej mamy po pierwszych 4 zabiegach oraz 2 sesjach w saunie infrared.

0