FAQ

Czy Panowie mogą korzystać z oferty BODY MED?

Nasze gabinety i sauny przeznaczone są tylko dla kobiet, jedynym wyjątkiem jest możliwość korzystania z usług dietetyka.

Jakie są godziny otwarcia?

Zabiegi wykonujemy od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00 oraz w soboty od 8:00 do 15:00. Z sauny można korzystać w godzinach pracy gabinetów lub dodatkowo w weekendy od 9:00 do 18:00.
Istnieje możliwość zorganizowania zabiegów w weekend dla większej liczby osób po wcześniejszym ustaleniu – wieczory panieńskie, urodziny, itp.

Jak do Was trafić?

Nasze gabinety znajdują się na 1 piętrze w budynku przy ul. 1 Maja 26, wjazd na przeciw Aqua

Przez kogo wykonywane są zabiegi?

Wszystkie zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowane masażystki, fizjoterapeutki i kosmetologa.

Jak mogę zapisać się na wizytę?

Rezerwacji terminu możesz dokonać osobiście w recepcji, telefonicznie, mailowo lub przez system rezerwacji. Jeśli jednak masz pytania zalecamy kontakt w celu pomocy.

Czy wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu?

Tak, konieczne jest wcześniejsze umówienie się na wizytę.

Z jakim wyprzedzeniem powinnam się umówić?

Zależne jest to od dostępności miejsc, jeśli są wolne można nawet w tym samym dniu. Dostępność terminów zazwyczaj zależna jest od pory dnia, godziny popołudniowe są bardziej oblegane i czasami wymagają wcześniejszego umówienia (np. 3dni w przód).

Jak i kiedy odwołać rezerwację?

Rezerwację należy odwołać co najmniej 12h wcześniej, ponieważ może się okazać, że inna osoba czeka na zwolnienie się miejsca i chętnie by skorzystała z tego terminu. Rezerwacje należy odwoływać telefonicznie.

Czy można płacić kartą?

Tak, oczywiście można zapłacić kartą.

Czy obsługujemy karty Benefit na zabiegi/saunę?

Nie, nie obsługujemy kart Benefit.

Ile przed zabiegiem powinnam się zjawić?

Najlepiej pojawić się 5-10min przed planowanym zabiegiem. W przypadku spóźnienia zastrzegamy prawo do skrócenia wizyty.

Ile ważny jest karnet?

Karnet jest ważny 3 miesiące od dnia zakupu.

Czy istnieje możliwość zakupu bonów podarunkowych?

Tak, oczywiście. Bon podarunkowy może zostać wypisany na dowolny zabieg, pakiet, karnet lub kwotę. Na każdym została zamieszczona informacja o rodzaju zabiegu, data ważności oraz bezpośredni numer do rezerwacji. Ważność takiego bonu to 3 miesiące. Bony podarunkowe można również zakupić on-line, zostanie on dostarczony kurierem pod podany adres.

Czy można coś ze sobą zabrać na zabieg?

Ze względu na sytuację epidemiologiczną zabierz ze sobą swój ręcznik przy zabiegach wymagających wzięcie prysznica. My dysponujemy jednorazowymi produktami: ręcznik, bielizna jednorazowa, itp.

Co powinnam zabrać na saunę?

Na saunę powinnaś zabrać ze sobą klapki oraz ręcznik do podłożenia pod siebie. Wcześniej przygotowujemy karafkę z wodą z cytryną więc nie ma potrzeby zabierania swojej.

Czy muszę korzystać z sauny nago?

Z sauny podczerwonej można korzystać w stroju, ręczniku a nawet w cienkim ubraniu.

Czy podczas wizyty mogę wykonać więcej niż zabieg?

Oczywiście, pomożemy Ci dobrać współgrające zabiegi w odpowiedniej kolejności.

Czy istnieje możliwość zorganizowania babskiej imprezy na saunie z zabiegami?

Tak, można zorganizować spotkanie z zabiegami lub sauną, wymagają one wcześniejszego ustalenia terminu w zależności od rodzaju.

Jak często wykonywać zabiegi modelujące i czy konieczne jest powtarzanie serii?

Częstotliwość zabiegów jest ustalana indywidualnie, najczęściej są to 2-3 zabiegi tygodniowo. Powtarzanie serii po kilku miesiącach zazwyczaj nie jest konieczne jednak pozwala na lepsze utrzymanie efektów.

Jestem w ciąży, z czego mogę skorzystać?

Możesz skorzystać z masażów, peelingu oraz fizjoterapii (p/bólowa, p/obrzękowa).

Czy mogę liczyć na zniżkę?

Kupując dowolny karnet 5x lub 10x otrzymujesz zniżkę w porównaniu do zabiegu jednorazowego (nawet do 20% na 1 zabiegu!). Dodatkowo dla naszych stałych klientek mamy karty VIP, które upoważniają do rabatów. Osoby z programu lojalnościowego M+ posiadają zniżkę 10% na zabiegi jednorazowe.

Czym jest karta VIP?

Karta VIP przeznaczona jest dla naszych stałych klientek i upoważnia do zniżek na zabiegi jednorazowe, karnety, saunę oraz usługi dietetyczne.

0