ZABIEGI NA CIAŁO

Zadbane ciało to źródło dobrego samopoczucia, większej pewności siebie i wyższej samooceny. Nie należy zapominać o codziennej domowej pielęgnacji, a co jakiś czas warto powierzyć zadbanie o kondycję skóry profesjonalistom i zdecydować się na serię zabiegów w Instytucie Kosmetycznym.

Nasza oferta obejmuje zarówno zabiegi pielęgnacyjno-relaksujące jak i takie, które pozwolą zredukować lub pozbyć się niedoskonałości sylwetki (cellulit, utrata jędrności biustu, rozstępy).

Okłady borowinowe

Zawijanie ciała z użyciem gorącego, naturalnego torfu leczniczego. Zabieg ten redukuje cellulit, wyszczupla i liftinguje, zmniejsza obwód partii ciała poddanych kuracji, napina i ujędrnia skórę. Borowina aktywizuje eliminację tkanki tłuszczowej oraz reguluje procesy metaboliczne, dzięki czemu wygładza nierówności, przywraca pożądaną gęstość skóry i zmniejsza objawy cellulitu. Okład z borowiny ułatwia eliminację toksyn, zmniejsza obrzęki, nawilża i regeneruje skórę.
Zabieg zakończony jest wmasowaniem lotionu z emulsją borowinową.

PRZECIWWSKAZANIA DO OKŁADÓW BOROWINOWYCH
  • niewydolność układu krążenia
  • choroby serca, nerek
  • ciąża
  • stany zapalne
  • żylaki
Peeling

Solny a może cukrowy? A co to tak dokładnie? Peeling to nic innego jak zabieg polegający na delikatnym, usuwaniu naskórka oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, które nagromadziły się na powierzchni naszej skóry. Mechaniczny peeling poprawia mikrokrążenie tkanek oraz wygląd skóry, a mianowicie jej koloryt, powoduje wygładzenie i uczucie delikatności. Dodatkowo przygotowuje ciało do innych zabiegów kosmetycznych takich jak masaż, maska, okłady oraz terapia antycellulitowa, ponieważ ułatwia wchłanianie stosowanych preparatów. Zabieg wykonujemy na samodzielnie przygotowanych, naturalnych kosmetykach opartych o oryginalne i skuteczne receptury.

Maska ciała

Maski od dawna uważane są za jeden ze sposobów na piękną skórę. Korzystnie wpływają na wygląd skóry i poziom jej nawilżenia. Maski na ciało bogate są w mikroelementy i aminokwasy, które odgrywają ważną rolę we wzmocnieniu tkanki łącznej i rozbiciu toksyn zalegających w skórze. Pomagają również ujędrnić skórę i uporać się z cellulitem.

0